Hakkımızda

Hakkımızda

Pazar ihtiyaçlarını ve taleplerini anlamak başarımızın anahtarı olmuştur, her zaman hem satış sürecinde hem de satış sonrasında en iyi ürünü en üst düzeyde hizmetle sunmaya çalışıyoruz. Temmuz 2005'de kurulan, Otomatik Kapıların lider sağlayıcısıyız; Panjurlar, Yangın Kepenkleri, Vitrin Kepenkleri, Güvenlik Kepenkleri, Fabrika Kepenkleri, Galvaniz Kepenk Sistemleri, Fotoselli Kapı Sistemleri ve daha birçok ürün. Hizmetlerimizi ülke çapında, geniş ve çeşitli bir müşteri tabanı sağlayarak sunuyoruz. Rakipsiz servis desteğimiz ve ürün performansımız, müşterilerimizin operasyonlarının her zaman olabildiğince verimli bir şekilde yürütülmesini sağlar ve bu sağlam temelden şirketimiz, profesyonel destek sağlayıcısı olarak ülke çapında güvenir hale geldi. Ulusal bir kapı şirketi olarak rolümüz, bağımsız son kullanıcılardan çok uluslu şirketlere kadar müşterilerimizin, sunduğumuz geniş hizmet yelpazesi nedeniyle bizi tek sağlayıcı olarak kullanması anlamına gelir. Her gün Türkiye 'nin her yerinde servis ağları ve acil durum çağrılarına katılıyoruz ve benzersiz hizmet ve tavsiyemiz müşterilerimize ihtiyaç duydukları erişim ve güvenliği garanti ediyor. Müşterilerimizin tesislerindeki her tür kapıyı tedarik etme, bakım ve servis yapma becerimiz, aynı zamanda mükemmel kolaylık sağladığımız anlamına gelir; panjurlar, yangın kepenkleri ve otomatik kapılar dahil uzmanlık yelpazemizle. Biltaş Otomatik Kapı Sistemleri olarak tan Endüstriyel Kapılar'da kapı ve panjur kayıtlarınızı oluşturacak ve servis sözleşmeleri ve planlı bakımları gerçekleştirirken bunları güncelleyecek personele ve uzmanlığa sahibiz. Binlerce kapılı büyük ölçekli emlak portföylerine hizmet verecek kaynaklara ve altyapıya da sahibiz. Dahası, ülke çapında kapı uyumluluğuna olan bağlılığımız sizi, personelinizi ve müşterilerinizi korur. Olağanüstü hizmetimizin yanı sıra, emrinizde derinlemesine ürün bilgisine sahibiz. Bu kombinasyon, işin mümkün olduğunca etkili bir şekilde tamamlanmasını sağlamak için en iyi erişim ve güvenlik çözümlerini önerebileceğimiz ve ardından en yüksek kalitede dayanıklı ürünler tedarik edebileceğimiz anlamına gelir. Bugün, ülke çapında devasa mühendislik kaynakları ve şirket içi üretim yetenekleriyle son derece profesyonel bir akredite şirketiz. Bu dönüşüm, on beş yıl öncesinin bir numaralı önceliğinin, her şeyden önce müşteri memnuniyetinin kanıtıdır. Geleceğimiz Giriş ve güvenlik kapısı ürün ve hizmetlerinin önde gelen tedarikçilerinden biri olarak büyümeye devam edeceğiz ve ülke çapında teslim edilecek kaynaklarla tek durak noktası sunacağız. Müşteri tabanımız ve iş yükümüz arttıkça, aramalara hizmet verecek daha kaliteli mühendisler işe alacağız. Sonuçta, her bölge belirli bir noktaya ulaştığında, verimliliği ve müşteri hizmetlerini iyileştirmek için bölge ofisleri açmayı hedefliyoruz. 

1. Kendimizi% 100 müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya adadık Başarımız, müşterilerimizi tatmin etme kabiliyetimize bağlıdır. Onların geri bildirimlerini başarımızın barometresi olarak kabul ediyoruz.

2. Yaptığımız her işte kalitenin peşinde koşuyoruz Biltaş Otomatik Kapı , itibarını kalite üzerine inşa etmiştir ve en iyi uygulamalar ve yeniliklere ayak uydurarak belirlediğimiz standartları karşılamaya ve iyileştirmeye devam edeceğiz. Ve her zaman gelişmek için çaba göstereceğiz.

3. Çalışanlarımıza ve tedarikçilerimize saygı duyuyor ve değer veriyoruz Çalışanlarımızın gelişimine ve eğitimine yatırım yapacağız ve onlar da işimizin başarısını paylaşacak.

4. Her düzeyde sorumluluk kabul ederiz Bir işletme olarak, içinde çalıştığımız ve yaşadığımız toplumun ve toplumun kalitesini iyileştirme yükümlülüğüne sahibiz. İşimizin sorumluluğunu üstleniyoruz ve her zaman operasyonlarımızın iyileştirilebilecek herhangi bir alanını iyileştirmek için çaba göstereceğiz.

5. Her zaman etik ve dürüst davranacağız

Biltaş Otomatik Kapı Sistemleri Olarak , yaklaşık 15 yıldır, bizi Otomatik Kepenk, Otomatik Panjur, Fotoselli Kapı, ve Otomatik kapı endüstrisinin lider şirketi yapan bu ilkelere rehberlik ediyor.

Güveniliriz

Piyasadaki kaliteli ürün hizmeti vererek siz değerli müşterilerimize hem satış hemde satış sonrası destek.

Profesyoneliz

Uzun zamandır piyasa da olmanın vermiş olduğu deneyimle ürün kalitesinin yanı sıra ilk ilkemiz müşteri memnuniyeti.

Uzmanız

Ürünün hem kalite yönünden hem müşteri ekonomisini göz önünde bulundururak piyasanın en'lerini size sunuyoruz.

Referanslarımız